10. ročníku našeho nejznámějšího turnaje se zůčastnilo 8 dvojic, které se utkaly nejdříve ve dvou skupinách systémem každý s každým. Nejlepší 4 dvojice z každé skupiny postupovaly do finálové tabulky, kde dostaly možnost bojovat o celkové vítězství v turnaji.

Ve dnech 13.-14.6. na našich kurtech proběhl sdružený přebor vsetínského a novojičínského okresu v kategorii mladších žáků. Tohoto turnaje, který oficiálně spadá pod termínovou listinu Českého tenisového svazu, se zúčastnilo na 18 dívek a 20 chlapců.

V sobotu 14.9.2019 se na kurtech TK Zašová odehrál oddílový turnaj našich svěřenců v minitenisu, babytenisu a v kategorii mladších žáků. Zúčastnilo se jej více jak 40 dětí.

V pátek 6.11.2019 se v klubovně TK Zašová zastavil Mikuláš a nadělil malým tenistům podle toho, jakou měli docházku, snahu a v neposlední řadě i jak byli hodní.

9. ročníku našeho nejznámějšího turnaje se zůčastnilo 13 dvojic, které se utkaly nejdříve ve dvou skupinách systémem každý s každým. Nejlepší 4 dvojice z každé skupiny postupovaly do čtvrtfinále, kde dostaly možnost bojovat o celkové vítězství v turnaji.