Tenisový klub se věnuje pravidelné tenisové škole. Ta je rozdělena do skupin dle výkonnosti a věku. Aktuálně probíhá výuka v těchto skupinách:

  • tenisová školička od 4 let
  • výuka žactva ve věku 9 až 18 let na soutěžní a rekreační úrovni

Tréninky probíhají jednou až třikrát týdně podle věkových kategorií. Cena výuky je vždy stanovena individuálně dle počtu dětí ve skupině.

Tenisový klub pořádá pravidelné nábory do tenisové školy vždy na jaře a na podzim. Pokud mají rodiče zájem o přihlášení dítěte během probíhající sezóny, mohou nás kontaktovat na e-mailu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..


Rozvrh tréninků na antuce v roce 2021:

Halová sezona začíná od pondělí 2. listopadu.

Právě probíhá oddílový miniturnaj na konci sezony 2019. Děti mohou využít posledních pěkných dní a hrát zbývající zápasy do tabulky kdykoliv se domluví. Pro přehled jsou zde zbývající zápasy v tabulce, za kterými bude následovat pavouk.
 

Soutěžní pravidla:

  1. Žebříček se hraje formou vyzývání hráčů. Pokud porazí níže postavený hráč výše postaveného, vystřídají se jejich pozice v tabulce. V opačném případě pořadí zůstává.
  2. Hraje se na 1 vítězný set, za stavu 6:6 tiebreak. O prvním servisu rozhoduje kámen-nůžky-papír.

Na zbytek říjnových tréninků přijdou všechny děti (Lukáš) na 16:30-18:00. Poslední trénink venku proběhne ve čtvrtek 24.10. Následuje týden volna a halová sezona začíná od pondělí 4. listopadu.